Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Пн.-Пт. 9.00 - 18.00
 • Субота 10.00 - 15.00
 • Неділя ВИХІДНИЙ
 • Замовлення на сайті Ви можете залишити
 • в будь-який зручний для Вас час 24/7

Біметалічні радіатори АЛТЕРМО ✓ Алтермо ЛРБ ✓ Алтермо 7 ✓ Торіно ✓ РІО ✓ Україна - Полтава

Акція
Радіатор біметалічний Алтермо ЛРБ (500x80) Україна, Полтава
0
Код товару: 000258
289.00 грн.
-3%
280.00 грн.
Хіт продаж
Акція
Радіатор біметалічний Алтермо 7 (500x96) Україна, Полтава
0
Код товару: 002558
252.00 грн.
-3%
245.00 грн.
Акція
Радіатор біметалічний Алтермо ТОРИНО (500x78) Україна, Полтава
0
Код товару: 001642
220.00 грн.
-2%
215.00 грн.
Акція
Радіатор біметалічний Алтермо РІО (500x80) Україна, Полтава
0
Код товару: 000259
270.00 грн.
-4%
260.00 грн.
Комплект Алтермо універсальний 1"х1/2"
0
Код товару: 003363
85.00 грн.
Хіт продаж
Комплект Алтермо універсальний 1"х3/4"
0
Код товару: 003364
85.00 грн.


Українські біметалічні радіатори «Алтермо» виробляються в м Полтава, за адресою: вул. Зіньківська, 52. Територія та технологічне обладнання, є власністю підприємства ТОВ «Літіз». З моменту заснування, діяльність підприємства була пов'язана з виготовленням біметалевих радіаторів під торговою маркою «Алтермо». На сьогоднішній день ТОВ «Літіз» є дочірнім підприємством компанії «SI Castings» м Таллінн, Естонія.

Слоган: «ТЕПЛО НА ДОВГІ РОКИ ...», це не просто слова, а дійсно підтверджене бездоганну якість біметалевих радіаторів Алтермо. Батареї Алтермо вибір професіоналів своєї справи: монтажників, сантехніків, проектантів, продавців, інсталяторів.

Чому? запитаєте Ви, а ми відповімо, нам не складно :), тому що:

 •  гарантія 5 років на будь-яку вироблену модель;
 •  термін служби, приблизно 25 років;
 •  банально, але факт, ідеальне поєднання ціна - якість;
 •  універсальність для різних систем опалення, але звичайно в основному це багатоквартирні будинки з центральним опаленням, так як не всі собі можуть дозволити купити радіатори Алтермо в будинки і котеджі з автономним опаленням;
 •  відмінні показники по тепловіддачі;
 •  ну і, напевно, найголовніше для користувача це надійність.

Після монтажу батарей Алтермо не потрібно переживати за комфортну температуру в приміщенні.

І не багато Вам розповімо про виробництво біметалевих радіаторів Алтермо.

При виробництві використовуються сплави з високим вмістом алюмінію і товстостінні сталеві труби. Виробництво сталевого сердечника, лиття алюмінію, збірка і фарбування проводиться безпосередньо на заводі, це дозволяє контролювати якість продукції на всіх етапах виробництва. Комплектуючі, які необхідні для складання секцій радіатора: пробка, ніпель, прокладка, встановлюються від провідних виробників Європи.

Одним з основних переваг радіаторів «Алтермо» є наявність сталевого внутрішнього сердечника, який дозволяє експлуатувати радіатор в системах опалення з непідготовленим теплоносієм (кислотність РН і механічні забруднення), а також забезпечити міцність радіатора при гідроударі в системі опалення (виникненні надлишкового тиску). Корпус радіатора, виконаний з алюмінію, практичний у використанні і має високу тепловіддачу.

При зварюванні сталевого сердечника використовується унікальна установка, розроблена в Інституті електрозварювання імені Є. О. Патона (ІЕЗ ім. Є. О. Патона) - науково-дослідний інститут Національної академії наук України, спеціально для виробництва радіаторів Алтермо. Дана технологія забезпечує точну геометрію сталевого трубопроводу і виняткову якість зварного шва. Завдяки цьому методу досягається взаємне відповідність матеріалів зварного шва і трубопроводу на 98%, що перешкоджає утворенню корозії в місцях зварювання.

Нанесення фарби компанії «Du Pont» на радіатори Алтермо здійснюється методом анафорезу (занурення офарблюваних металевих виробів в фарбу, призначену для електролітичного покриття). Цей метод, дозволяє домогтися однорідності шару при дотриманні рівномірної товщини покриття фарбою і має ряд переваг:

 • високу адгезію фарби;
 • додатковий захист від корозії;
 • повне фарбування в важкодоступних місцях;
 • рівномірну товщину шару фарби.