Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Пн.-Пт. 9.00 - 18.00
 • Субота 10.00 - 15.00
 • Неділя ВИХІДНИЙ
 • Замовлення на сайті Ви можете залишити
 • в будь-який зручний для Вас час 24/7

Повытряна пушка VOLCANO VR-D Mini AC ✓ Максимальна витрата повітря 2200 m3/h ✓ Без теплообмінника ✓ Польща

 • Наявність: В наявності
 • Код товару: 005505
 • Артикул: 1-4-0101-0506
Відгуки: (0)
Виробники VTS Group
  Висота: 530 мм
  Ширина: 530 мм
  Глибина: 310 мм
  Вага: 10.60 кг
Агрегат Volcano VR-D mini АС виконує функції дестратифікації теплого повітря з об'єму покрівлі в нижні припольні зони приміщення. Перекидання теплого підстельного повітря вниз призводить до вирівнювання вертикальних градієнтів температур у приміщенні. При цьому знижується температура під стелею (крівлею) і зменшуються втрати через перекриття.
Дестратифікатор Volcano VR-D відмінно працює в комплексі з повітряно-опалювальними агрегатами Volcano VR mini, VR1, VR2 та VR3. Така спільна робота дозволяє швидко отримати комфортні температурні умови у приміщенні шляхом раціонального переміщення потоків теплого повітря.
Вивірена конструкція виконаного з високою точністю корпусу нагадує прекрасну і водночас досконалу за своєю простотою форму алмазу.
Характер апарату підкреслюється композицією ретельно підібраних матеріалів та аеродинамічною формою повітронапрямних жалюзі.
ВИКОРИСТАННЯ: виробничі цехи, склади, оптові магазини, спортивні об'єкти, теплиці, супермаркети, птахоферми та тваринницькі комплекси, майстерні, автосервіси, аптеки та лікарні. Дозволяється використовувати тепловентилятори Volcano у приміщеннях з високою вологістю (без конденсації), тобто автомийки за умови, що пристрій не піддається прямому впливу потоків води. Заборонено використовувати тепловентилятори Volcano у приміщеннях з агресивним середовищем (наприклад, з високою концентрацією аміаку), що може спричинити корозію алюмінію або міді.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ: висока ефективність, низькі експлуатаційні витрати, повне регулювання параметрів, швидкий та простий монтаж.
Особливості конструкції Volcano:
 • ТЕПЛООБМІННИК: Агрегат Volcano VR-D немає теплообмінника, т.к. служить для створення струменя та перемішування повітряних шарів. Volcano VR-D замість теплообмінника має елементи рами. 
 • ОСІВИЙ ВЕНТИЛЯТОР: максимальна робоча температура 60 ° C, номінальна напруга 230В/50Гц. Ступінь захисту електродвигуна змінного струму (АС) – IP54, клас ізоляції F; ступінь захисту електродвигуна постійного струму (EC) - IP44. Повітряний потік формується осьовим вентилятором, оснащеним захисними ґратами. Аеродинамічно ефективна форма лопатей вентилятора та високоякісні підшипники забезпечують низький рівень шуму. Висока потужність двигуна дозволяє досягти високої продуктивності за низького електроспоживання, зі збереженням повного регулювання повітряного потоку. Конструкція корпусу агрегату сприяє зниженню рівня шуму, що дозволяє використовувати обладнання у приміщеннях із підвищеними акустичними вимогами.
 • КОРПУС: складається з основного корпусу та передньої панелі, виготовлені з високоякісного полімеру, що гарантує можливість спільної роботи з пристроями, що працюють від теплоносія з температурою до 130 °C.
 • НАПРЯМНІ ЖАЛЮЗІ: дають можливість спрямування струменя теплого повітря в 4 позиціях. Оптимальна дальність та напрямок струменя повітря досягається за допомогою спеціального профілю лопаток.
 • МОНТАЖНА КОНСОЛЬ (КРОНШТЕЙН): додатковий елемент, легка ергономічна конструкція, що дозволяє повертати агрегат у горизонтальній площині на кут -60°÷0÷60°, що дозволяє спрямовувати потік повітря за потреби у необхідних напрямках.
Купити в один клік
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.