Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн.-Пт. 9.00 - 18.00
  • Субота 10.00 - 15.00
  • Неділя ВИХІДНИЙ
  • Замовлення на сайті Ви можете залишити
  • в будь-який зручний для Вас час 24/7

Повітряно-опалювальний агрегат ✓ Водяний нагрівач ✓ Діапазон потужності нагріву від 3 до 75 kW ✓ Діапазон теплових потужностей від 2100 до 6500 м3/год ✓ Автоматика керування

ФанкойлVolcano VR 1 тепловентилятор, водяний нагрівач, мотор ЕC
0
Фанкойл Volcano VR 2 тепловентилятор, водяний нагрівач, мотор AC
0
Фанкойл Volcano VR 2 тепловентилятор, водяний нагрівач, мотор ЕC
0
Дестратифікатор Volcano VR-D Mini мотор AC
0
Код товару: 005505
7 701.00 грн.
Фанкойл Volcano VR 3 тепловентилятор, водяний нагрівач, мотор ЕC
0
Дестратифікатор Volcano VR-D Mini мотор ЕC
0
Код товару: 005511
8 686.00 грн.
Дестратифікатор Volcano VR-D мотор AC
0
Код товару: 005506
12 691.00 грн.
Дестратифікатор Volcano VR-D мотор ЕC
0
Код товару: 005512
12 923.00 грн.

Тепловентилятори (фанкойли) – це повітряно-опалювальні апарати нового покоління, що поєднують у собі інноваційні технічні рішення та сучасний промисловий дизайн. Легкий, виконаний з високою точністю корпус нагадує прекрасну і водночас досконалу своїй простоті форму. Характер апарату підкреслюється композицією ретельно підібраних матеріалів та динамічною формою повітронапрямних жалюз.

КОНСТРУКЦІЯ

Продуманий до дрібних деталей корпус забезпечує оптимальну площину робочої поверхні теплообмінника при одночасному укритті елементів конструкції.

Матеріал корпусу виконаний із високоякісного ABS-пластику з додаванням антиультрафіолетових барвників. Відрізняється високою механічною міцністю, довговічністю та стійкістю до дії високих температур. Використаний матеріал забезпечує постійну естетику, легкість очищення та багаторічну міцність, що підтверджується наданням довічної гарантії на корпус.

ПОДУРОНАПРЯМНІ ЖАЛЮЗИ

Нове передове рішення кріплення лопаток жалюзи забезпечує можливість індивідуального регулювання їх положення та стабільного позиціонування. Профіль лопаток повітронапружних жалюзів гарантує мінімальний опір руху повітря.

ТЕПЛООБМІННИКИ

  • 1, 2 та 3-рядні нагрівачі з більшою площею поверхні теплообміну забезпечують кращий підбір теплової потужності залежно від завдань на конкретному об'єкті;
  • нанесення на поверхню алюмінієвих ламелей додаткового антикорозійного покриття підвищує їхню довговічність;
  • Тестування всіх теплообмінників у гелевих камерах забезпечує 100% доказ їхньої герметичності.

ДИФУЗОР

Конструкція дифузора запроектована таким чином, щоб забезпечити повну сумісність із задньою частиною корпусу та осьовим вентилятором.

МАКСИМАЛЬНА ВИТРАТА ПОВІТРЯ БЕЗ ВТРАТИ ПОТУЖНОСТІ

Точна посадка корпусу осьового вентилятора та спеціально запроектований дифузор забезпечують рівномірний розподіл швидкостей потоку повітря в теплообміннику, що гарантує невеликий опір руху повітря та повне використання потужності тепловентилятора.

ВИСОКОПРОДУКТИВНІ ВЕНТИЛЯТОРИ

Оптимізований профіль та збільшена площа лопаток осьового вентилятора гарантують низькі експлуатаційні витрати та тиху роботу.

ПОВНИЙ РЕЦИКЛІНГ

Апарати спроектовані з урахуванням вимог щодо охорони навколишнього середовища. 100% використаних матеріалів можуть піддаватися рециклінгу та використовуватися для нового виробництва.

Економія електроенергії може досягатися шляхом оптимальної форми вентилятора та використання ефективного двигуна заощаджуючи до 40% електроенергії в порівнянні з традиційними рішеннями. Різниця вартості покупки повертається після одного року експлуатації.