Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн.-Пт. 9.00 - 18.00
  • Субота 10.00 - 15.00
  • Неділя ВИХІДНИЙ
  • Замовлення на сайті Ви можете залишити
  • в будь-який зручний для Вас час 24/7

Конвектор газовий опалювальний модуль ✓ АОГ -2 СП ✓ АОГ -3 СП ✓ АОГ -4 СП ✓ АОГ -5 СП ✓ Димоповітряний блок у комплекті ✓ ПАТ "Модуль-М" Ужгород

Газовий конвектор Модуль 20 (2,3 кВт) сталевий теплообмінник
0
Газовий конвектор Модуль 30 (3 кВт) сталевий теплообмінник
0
Газовий конвектор Модуль 40 (4 кВт) сталевий теплообмінник
0
Газовий конвектор Модуль 50 (5 кВт) сталевий теплообмінник
0

ПАТ «Модуль М» є одним із провідних виробників конвекторів в Україні. Виробництво розташоване у місті Ужгород. Основною перевагою продукції є висока якість за дуже доступною ціною.

Конвектори «Модуль» - сучасний опалювальний устрій вітчизняного виробництва, що відповідає європейським стандартам. Конвектори оснащені вдосконаленим теплообмінником, що має сучасні параметри розподілу тепла по поверхні апарату та в приміщенні, забезпечує значну економію енергоресурсів і не забруднює навколишнє середовище.

Газові конвектори «Модуль» сертифіковані в системі УкрСЕПРО.

Конвектори «Модуль» працюють на природному газі, мають герметичну камеру згоряння за рахунок підключення спеціального стінного пристрою «труба в трубі», що дозволяє здійснювати подачу повітря в камеру згоряння та відведення продуктів згоряння одночасно.

Для забезпечення безпеки, довговічності апарату та значної економії газу використовується надійна, сучасна автоматика MP-CR-6 (Італія) та газовим пальником WORGAS (Італія).

Наш інтернет – магазин sivtermo.com.ua пропонує придбати газові конвектори Модуль (Ужгород). Замовити вподобаний газовий конвектор «Модуль» Ви можете на сайті або зробивши замовлення, зателефонувавши нам за вказаними телефонами. Також ми здійснюємо доставку до всіх міст України, через транспортні компанії вантажоперевізників.

Ми раді проконсультувати Вас щодо газових конвекторів Модуль, наша команда інтернет-магазину sivtermo.com.ua буде рада допомогти Вам у правильному та вигідному підборі обладнання.