Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн.-Пт. 9.00 - 18.00
  • Субота 10.00 - 15.00
  • Неділя ВИХІДНИЙ
  • Замовлення на сайті Ви можете залишити
  • в будь-який зручний для Вас час 24/7

Газовий проточний водонагрівач Львівська ✓ ВПГ-18 ✓ Відкрита камера згорання ✓ Україна

Газова колонка Львівська ВПГ-18 (розпал від батарейок)
0
Хіт продаж
Газова колонка Львівська ВПГ-18 з модуляцією (розпал від батарейок)
0

Історія бренду "Львівська" почалося ще в далекому 1945 році. За більш ніж 70 років існування, газова колонка "Львівська" ВПГ змінювала назву, технологію виробництва і місце розташування заводу виробника. Сьогодні колонка ВПГ-18 Львівська зовсім інша і не схожа на своїх попередників.

Отже, в 1945 році, коли на територію сучасної України з Німеччини було вивезено теплотехнічний завод "Юнкерс", який крім літаків та іншої військової техніки, також займався виробництвом газових проточних нагрівачів. Завод розташували у Львові власне з цього, і з'явилася назва "Львівська" газова колонка. За 74 роки існування бренду він багато разів міняв логотип, назву: спочатку "Junkers", "Львів", і нарешті "Львівська".

До 1991 року газовий нагрівач "Львів", був найпопулярнішим серед покупців теплотехнічного обладнання того часу, так як альтернативні практично не було. Після 1991 року змінювався модельний ряд, стратегія просування та природно місце розташування виробничих потужностей. На даний момент, сучасна "Львівська" газова колонка вже не має ніякого відношення до міста Львова.

У 2012 році виробник газової колонки "Львівська" ВПГ-18 вперше в світі запровадив використання важкого мідного теплообмінника, який досяг ваги 3 кг чистої міді, а аналогів українському виробнику досі немає. Проводилися нагрівачі газові «Львівська» на виробництві ТОВ "Теплообмінник" м Артемівськ, Україна.

З 2019 року виробництво і збірка газової колонки ВПГ 18 "Львівська" здійснюється на Чернігівському заводі "Євротерм Технолоджи" в Україні. Деталі й комплектуючі, які встановлюються в колонку, поставляються з декількох заводів Китаю, а також Європи. Тому за якість газового проточного водонагрівача «Львівська» переживати немає приводу.

Газова Колонка Львівська ВПГ-18 забезпечить комфортної гарячою водою Ваш будинок.