Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Пн.-Пт. 9.00 - 18.00
 • Субота 10.00 - 15.00
 • Неділя ВИХІДНИЙ
 • Замовлення на сайті Ви можете залишити
 • в будь-який зручний для Вас час 24/7

Конвектор газовий опалювальний АКОГ ✓ 2М- (Sit) ✓ 2М- (Н) ✓ 3- (Sit) ✓ 3- (Н) ✓ 4- (Sit) ✓ 4- (Н) ✓ 5- (Sit) ✓ 5 ( Н) ✓ Димовоздушной блок в комплекті ✓ ТОВ "ЗАВОД" КОНВЕКТОР "

Форсунки для конвектора АКОГ під скраплений газ
0
Код товару: 004445
200.00 грн.
Газовий конвектор АКОГ-2М- (H) (2,3 кВт) сталевий теплообмінник
0
Газовий конвектор АКОГ-2М- (Sit) (2,3 кВт) сталевий теплообмінник
0
Газовий конвектор АКОГ-3- (H) (3 кВт) сталевий теплообмінник
0
Газовий конвектор АКОГ-3- (Sit) (3 кВт) сталевий теплообмінник
0
Газовий конвектор АКОГ-4- (H) (4 кВт) сталевий теплообмінник
0
Газовий конвектор АКОГ-4- (Sit) (4 кВт) сталевий теплообмінник
0
Газовий конвектор АКОГ-5- (H) (5 кВт) сталевий теплообмінник
0
Газовий конвектор АКОГ-5- (Sit) (5 кВт) сталевий теплообмінник
0


Завод «Конвектор» – виробник №1 газових конвекторів в Україні

У 1998 році Ужгородський Завод «Конвектор» розпочав серійне виробництво газових конвекторів АКОГ – на той момент абсолютно нового для України приладу. Нині Завод серійно випускає 14 моделей газових конвекторів АКОГ різної потужності із чавунними та стальними теплообмінниками. Всі моделі оснащені газовою (не електричною) автоматикою SIT та НUK.

Конвектори АКОГ прекрасно зарекомендували себе як в Україні так і в зарубіжних країнах: Молдові, Грузії, Узбекистані, Казахстані. Невпинно зростають об’єми виробництва. З 2012 року щорічний випуск газових конвекторів АКОГ складає близько 85 000 штук! Саме тоді Завод «Конвектор» отримав почесне звання і до сьогодні вважається «Виробником №1 газових конвекторів в Україні». Висока якість наших конвекторів перевірена часом. Гарантія від виробника – 5 років. Мінімальний термін експлуатації – не менше 15 років.

Питання опалення житла завжди було надзвичайно важливим і актуальним. Одним з найбільш оптимальних рішень нині є індивідуальне опалення. А найвигіднішим і найбільш надійним ресурсом тепла, не дивлячись на цінові коливання, залишається природний газ.

Найоптимальніше рішення  питання тепла пропонує Ужгородський Завод «Конвектор». З дня його створення головною метою Заводу є задовольнити потребу простих людей у надійному і, що найголовніше, доступному джерелі тепла. Нині підприємство серійно випускає широкий модельний ряд газових  конвекторів АКОГ, які забезпечують вирішення проблеми автономного опалення для кожного:

 • приватні будинки та заміські дачі
 • офіси та робочі приміщення

На сьогоднішній день експлуатується понад 1 000 000 одиниць нашої опалювальної техніки, які обігрівають мільйони людей в Україні, Грузії, Молдові, Казахстані, Узбекистані та інших країнах. Завод «Конвектор» справедливо вважається провідним виробником газової опалювальної техніки в нашій державі.

Завод «Конвектор»  гарантує високу якість – на рівні найкращих світових брендів за розумну ціну. І це не просто слова! Виробництво здійснюється на високотехнологічному європейському обладнанні, використовуються високоякісні комплектуючі від провідних світових виробників. Щороку Завод «Конвектор» інвестує кошти в сучасне обладнання та новітні технології, розширення модельного ряду та виробничих потужностей. Особлива увага приділяється лабораторним дослідженням та інноваціям.

Підтвердженням успішної роботи є численні нагороди Заводу:

 • срібна медаль «Незалежність України» Міжнародного академічного рейтингу якості «Золота Фортуна» (2002 р.),
 • знак «Вища проба», Міжнародна золота медаль якості (2003 р.),
 • сертифікат якості Європейського центру дослідження ринку EMRC (Брюссель, 2004 р.),
 • переможець національного бізнес-рейтингу «Лідер галузі» (2005 р.),
 • переможець рейтингу «Лідер промисловості та підприємництва України – 2006». 

Продукція від Заводу «Конвектор» — сучасне рішення тепла у Вашому домі.