Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн.-Пт. 9.00 - 18.00
  • Субота 10.00 - 15.00
  • Неділя ВИХІДНИЙ
  • Замовлення на сайті Ви можете залишити
  • в будь-який зручний для Вас час 24/7

Конвектор газовий опалювальний Житомир ✓ КНС-2 ✓ КНС-3 ✓ КНС-4 ✓ КНС-6 ✓ димовоздушной блок в комплекті ✓ ТОВ Торговий дім АТЕМ

Газовий конвектор Житомир-5 КНС-2 (2,5 кВт) сталевий теплообмінник
0
Газовий конвектор Житомир-5 КНС-3 (3 кВт) сталевий теплообмінник
0
Газовий конвектор Житомир-5 КНС-4 (4 кВт) сталевий теплообмінник
0
Газовий конвектор Житомир-5 КНС-6 (6 кВт) сталевий теплообмінник
0

Компанія «Атем» заслужено вважається одним з лідерів по виробництву опалювальної техніки не тільки на території України, а й усього СНД.

Більш ніж 20 річний досвід і більш 1 000 000 покупців, дають можливість з упевненістю говорити, що опалювальна техніка «АТЕМ» на сьогоднішній день є однією з кращих випускається вітчизняними виробниками.

Газові сталеві конвектора «Житомир-5» - це високоефективні опалювальні прилади, призначені для опалення житлових і промислових приміщень.

Конвектори «Житомир-5» працюють на природному газі і укомплектовані коаксіальним димарем (труба в трубі) для відведення продуктів згоряння через зовнішню стіну приміщення і забору свіжого повітря.

Всі конвектори комплектуються автоматикою безпеки з газовим клапаном 630 EUROSIT (Італія), яка по праву вважається однією з кращих в світі.

Кожен конвектор оснащений датчиком полум'я, завдяки якому в разі загасання полум'я, газ автоматично перекривається.

Герметична камера згоряння надійно захищає від потрапляння продуктів згоряння в приміщення.

У виробництві конвекторів застосовуються секційні пальника компанії POLIDORO, які є однією з кращих компаній в Європі, по виробництву газових пальників.

Утворюється під час горіння сажа сильно знижує ККД будь-якого конвектора, так як є найсильнішим утеплювачем. Конвектори «Житомир-5» побудовані таким чином, що вся сажа осідає на спеціальних турбулізаторами, а не на стінках конвектора. При обслуговуванні, турбулізатори можна легко вийняти і почистити.

Наш інтернет - магазин sivtermo.com.ua пропонує придбати газові конвектора «Житомир» зі сталевим теплообмінником. Зробити замовлення вподобаного газового конвектора «Житомир» Ви можете на сайті або зробивши замовлення, зателефонувавши нам за вказаними телефонами в розділі «Контакти». Також ми здійснюємо доставку в усі міста України конвекторів Житомир, через транспортні компанії вантажоперевізників.

Ми професійно готові проконсультувати Вас по газові конвектори «Житомир» зі сталевим теплообмінником, інтернет - магазин sivtermo.com.ua буде радий допомогти Вам зробити правильний вибір.