Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн.-Пт. 9.00 - 18.00
  • Субота 10.00 - 15.00
  • Неділя ВИХІДНИЙ
  • Замовлення на сайті Ви можете залишити
  • в будь-який зручний для Вас час 24/7

Політика і умови конфіденційності SIVTERMO.COM.UA

Політика Безпеки

Інтернет - Магазин SIVTERMO.COM.UA надає можливість своїм відвідувачам сайту вивчати асортимент, опис і технічні характеристики теплотехнічного та інженерного обладнання, яке представлене на сторінках нашого інтернет - ресурсу СІВТЕРМО.

Користувачі мають право на перегляд і збереження матеріалів сайту SIVTERMO.COM.UA тільки для особистого некомерційного використання, з обов'язковим виконанням і дотриманням українського законодавства про авторське право на інтелектуальний продукт.

 

Копіювання, поширення або зміна матеріалів, які взяті з сайту в комерційній або іншої мети ЗАБОРОНЕНО. Часткове або повне цитування даних з сайту Інтернет - Магазину SIVTERMO.COM.UA дозволяється тільки при наявності прямої і відкритої для індексації посилання на сторінку, яка була використана при складанні стороннього матеріалу.

 

При отриманні покупки товару, зроблених через наш інтернет - ресурс СІВТЕРМО, покупець ЗОБОВ'ЯЗУЄТЬСЯ перевірити цілісність упаковки, зовнішнього вигляду замовленого товару, а також наявність супровідних документів безпосередньо на місці отримання, незалежно від способу доставки. У разі пошкодження товару перевізниками або самим покупцем Інтернет - Магазин SIVTERMO.COM.UA матеріальної відповідальності не несе.

Надання інформації

 

Інтернет - Магазин SIVTERMO.COM.UA зберігає конфіденційну інформацію особистого характеру, яку Ви залишаєте на сайті. 
При покупці товарів і реєстрації в нашому Інтернет - Магазині SIVTERMO.COM.UA, Ви погоджуєтеся на надання точної і достовірної інформації про себе і ваших контактних даних, таких як: Прізвище, Ім'я, По батькові, адреса електронної пошти, телефон, адреса доставки, населений пункт, пароль для доступу до сайту.


Особисті відомості можна змінювати, оновлювати або видаляти в будь-який зручний для Вас час в розділі «Особистий кабінет».

Використання інформації

Інтернет - Магазин SIVTERMO.COM.UA використовує інформацію:

  • для реєстрації користувача на сайті;
  • для виконання своїх зобов'язань перед замовником;
  • для оцінки аналізу роботи сайту.

Інтернет - Магазин SIVTERMO.COM.UA має право направляти Користувачеві повідомлення рекламно-інформаційного характеру, якщо він підписався на них. Якщо Користувач не бажає отримувати розсилки від інтернет - магазина sivtermo.com.ua, він повинен змінити відповідні настройки сайту в своєму особистому кабінеті, для входу в який необхідно ввести логін і пароль.

Особисті відомості та безпеку

Інтернет-магазин SIVTERMO.COM.UA зобов'язується не розголошувати отриману від відвідувача / користувача / замовника / клієнта інформацію третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

Не вважається порушенням надання інтернет-магазином SIVTERMO.COM.UA інформації агентам і третім особам, що діють на основі договору з ним, для виконання зобов'язань перед Клієнтом.

 

Інтернет-магазин SIVTERMO.COM.UA використовує "cookies" - невеликі текстові файли, за допомогою якої налаштовує роботу з користувачем / покупцем. Зокрема, без цієї технології неможливо робота з кошиком. "Cookies" не містить конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.
При відвідуванні Вами нашого інтернет - магазину з метою перегляду, читання, або завантаження з нього інформації, ми збираємо і зберігаємо "дані користувача": назва домену, сервер провайдера, з якого відбувається доступ в інтернет, інтернет-протокол (IP) адрес Вашого комп'ютера , дата і час Вашого відвідування нашого сайту і адреса веб-сайту, з якого Ви перейшли до нас.
Ми використовуємо цю інформацію для визначення трафіку відвідування нашого веб-сайту і ставимо собі за мету полегшити собі завдання модифікації нашого веб-сайту, щоб зробити його більш корисним для користувачів. Після закінчення деякого часу дана інформація видаляється. Інтернет-магазин SIVTERMO.COM.UA не несе відповідальність за доступ до особистого кабінету Клієнта третіх осіб у разі, якщо логін і пароль від особистого кабінету потрапив до цих осіб з вини клієнта.

Відомості на даному сайті SIVTERMO.COM.UA має чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення. Опис і фотографії створюються на основі інформації з офіційних сайтів виробників товару, або шляхом вивчення товарів і їх паспортів. На момент створення опис повністю відповідає назві товару, але так, як виробник залишає за собою право змінювати параметри товару без попереднього повідомлення, то з плином часу можуть виникати деякі відхилення між описом і характеристиками товару. Зміни можуть бути не відображені в каталозі сайту.