Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн.-Пт. 9.00 - 18.00
  • Субота 10.00 - 15.00
  • Неділя ВИХІДНИЙ
  • Замовлення на сайті Ви можете залишити
  • в будь-який зручний для Вас час 24/7

Газовий водонагрівач Атон ✓ JSG TURBO ✓ Закрита камера згоряння ✓ Китай – Україна

Aton JSG 16-8CD
0
Код товару: 000190
4 243.11 грн.

ATON Group – холдинг, що випускає теплотехнічну продукцію під брендом ATON. Ця торгова марка була створена 2003 року правлінням ВАТ «Красилівського машинобудівного заводу», великого вітчизняного машинобудівника з більш ніж 80-річною історією. Сьогодні ATON Group є одним з лідерів ринку опалювальної техніки України, основним напрямком діяльності якої є продаж побутового та промислового теплотехнічного обладнання АTON на території України та СНД.

У продуктовому портфелі підприємства понад 70 найменувань своєї продукції, кількість яких з кожним роком зростає. За історію свого розвитку підприємство стало великим сучасним заводом європейського зразка з передовими технологіями виробництва опалювальної техніки, що виготовляє понад 100 тисяч одиниць опалювальної техніки на рік.

Інтернет - Магазин SIVTERMO всебічно представить Вам турбований проточний газовий водонагрівач вітчизняного виробника Aton Group. Додавши товар у порівняння, можна порівняти колонку Атон Турбо з турбованими колонками інших виробників. Зателефонувавши за контактними телефонами можна отримати консультацію щодо доставки та оплати обраного вами товару.