Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Пн.-Пт. 9.00 - 18.00
 • Субота 10.00 - 15.00
 • Неділя ВИХІДНИЙ
 • Замовлення на сайті Ви можете залишити
 • в будь-який зручний для Вас час 24/7

Опалювальний котел газовий Dani FORTE 25 ✓ Підлоговий ✓ Потужність 25 кВт ✓ ЗАТ «Машзавод» Краматорськ

 • Наявність: В наявності
 • Код товару: 003175
 • Артикул: Dani FORTE 25
Відгуки: (0)
Виробники ЗАО «Машзавод»

Димохідний котел (АОГВ) DANI Forte 25 це побутовий газовий одноконтурний котел для опалення будинку, дачі, котеджу і інших приміщень, обладнаних водяною системою опалення і димоходом. Апарат виконаний у вигляді підлогового резервуара циліндричної форми, лицьова сторона якого закрита дверцятами.

АОГВ Дані Форте 25 має відкриту камеру згоряння, що передбачає забір повітря з приміщення і викид чадного газу через димохід (димовий канал) на вулицю.

АОГВ DANI 25 Forte обладнаний:

 • автоматикою регулювання та безпеки Eurosit;
 • італійської пальником Polidoro;
 • італійським датчиком тяги;
 • ємнісним теплообмінником для нагріву води системи опалення (апарати АОГВ 11,5 Forte і АКГВ 11,5 Forte D мають по два модуля, а апарати АОГВ 23,2 Forte і АКГВ 23,2 Forte D - по три модуля)
 • теплообмінником для нагріву води в системі гарячого водопостачання - тільки для моделей Forte D;

 Відмінними рисами котлів Дані Форте є:

1. Кругла (циліндрична) форма, яка нагадує АОГВ 80.

2. Наявність шибера, який складається з корпусу і дверки. Він призначений для автоматичної стабілізації процесу горіння в топці апарату, тобто зменшення впливу коливання величини розрідження в димоході на тягу в топці. При нормальній тязі через наявні зазори між дверцятами і корпусом шибера відбувається незначний підсмоктування зовнішнього повітря з приміщення в димохід. У разі появи надмірно високого розрідження в димоході дверцята відхиляється всередину шибера, збільшуючи тим самим підсмоктування зовнішнього повітря, що не проходить через топку, в димохід. При зворотній тязі надходить зверху повітря відхиляє дверку назовні і повітря з димаря виходить через зазор між дверцятами і корпусом шибера в приміщення, не потрапляючи в топку. Для нормальної роботи дверцята повинна легко (від слабкого подуву на неї) обертатися на осі.

3. Система опалення в якій працює Дані Форте повинна бути відкритого типу з атмосферним розширювальним бачком обсягом не менше 7% від загального обсягу теплоносія в системі опалення. Атмосферне розширювальний бачок розташовується в самій верхній точці системи. КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ установка мембранного розширювального бачка (застосовується для закритих систем опалення), щоб уникнути перевищення максимально допустимого тиску теплоносія в апараті (поява деформації і порушення герметичності резервуара).

4. Комплект поставки котла складається з двох пакувальних місць - упаковка апарату і упаковка шибера і кожуха, це потрібно враховувати при розрахунку доставки транспортною компанією в Ваш регіон.

Паспорт (Інструкция) до газового котла DANI Forte 

Характеристики
Технічні характеристики
Тип Димохідний (природний)
Номінальна теплова потужність, кВт 25
Монтаж котла Підлоговий
Кількість контурів Один (опалення)
Матеріал теплообмінника Сталь
Матеріал теплообмінника на ГВС -
Коефіцієнт корисної дії, не менше% 88
Вміст води для опалення, не більше літрів 375
Витрата гарячої води, при нагріванні на 35 ± 5 ° С л / хв. -
Наявність насоса Немає
Купити в один клік
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.