Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Пн.-Пт. 9.00 - 18.00
 • Субота 10.00 - 15.00
 • Неділя ВИХІДНИЙ
 • Замовлення на сайті Ви можете залишити
 • в будь-який зручний для Вас час 24/7

Опалювальний котел газовий Dani FORTE 20 D ✓ Підлоговий ✓ Потужність 20 кВт ✓ ЗАТ «Машзавод» Краматорськ

 • Наявність: В наявності
 • Код товару: 003174
 • Артикул: Dani FORTE D 20
Відгуки: (0)
Виробники ЗАО «Машзавод»
  Висота: 1,179 мм
  Ширина: 420 мм
  Глибина: 540 мм
  Вага: 48.00 кг

Димохідний котел (АОГВ) DANI Forte D 20 це побутовий газовий двоконтурний котел для опалення будинку, дачі, котеджу і інших приміщень, обладнаних водяною системою опалення і димоходом. Апарат виконаний у вигляді підлогового резервуара циліндричної форми, лицьова сторона якого закрита дверцятами.

АОГВ Дані Форте 20 має відкриту камеру згоряння, що передбачає забір повітря з приміщення і викид чадного газу через димохід (димовий канал) на вулицю.

АОГВ DANI Forte обладнаний:

 • автоматикою регулювання та безпеки Eurosit;
 • італійської пальником Polidoro;
 • італійським датчиком тяги;
 • ємнісним теплообмінником для нагріву води системи опалення (апарати АОГВ 11,5 Forte і АКГВ 11,5 Forte D мають по два модуля, а апарати АОГВ 23,2 Forte і АКГВ 23,2 Forte D - по три модуля)
 • теплообмінником для нагріву води в системі гарячого водопостачання - тільки для моделей Forte D;

 Відмінними рисами котлів Дані Форте є:

1. Кругла (циліндрична) форма, яка нагадує АОГВ 80.

2. Наявність шибера, який складається з корпусу і дверки. Він призначений для автоматичної стабілізації процесу горіння в топці апарату, тобто зменшення впливу коливання величини розрідження в димоході на тягу в топці. При нормальній тязі через наявні зазори між дверцятами і корпусом шибера відбувається незначний підсмоктування зовнішнього повітря з приміщення в димохід. У разі появи надмірно високого розрідження в димоході дверцята відхиляється всередину шибера, збільшуючи тим самим підсмоктування зовнішнього повітря, що не проходить через топку, в димохід. При зворотній тязі надходить зверху повітря відхиляє дверку назовні і повітря з димаря виходить через зазор між дверцятами і корпусом шибера в приміщення, не потрапляючи в топку. Для нормальної роботи дверцята повинна легко (від слабкого подуву на неї) обертатися на осі.

3. Система опалення в якій працює Дані Форте повинна бути відкритого типу з атмосферним розширювальним бачком обсягом не менше 7% від загального обсягу теплоносія в системі опалення. Атмосферне розширювальний бачок розташовується в самій верхній точці системи. КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ установка мембранного розширювального бачка (застосовується для закритих систем опалення), щоб уникнути перевищення максимально допустимого тиску теплоносія в апараті (поява деформації і порушення герметичності резервуара).

4. Комплект поставки котла складається з двох пакувальних місць - упаковка апарату і упаковка шибера і кожуха, це потрібно враховувати при розрахунку доставки транспортною компанією в Ваш регіон.


Паспорт (інструкция) к газовому котлу DANI Forte 

 
Характеристики
Технічні характеристики
Тип Димохідний (природний)
Номінальна теплова потужність, кВт 20
Монтаж котла Підлоговий
Кількість контурів Два (опалення + ГВП)
Матеріал теплообмінника Сталь
Матеріал теплообмінника на ГВС Мідь
Коефіцієнт корисної дії, не менше% 88
Вміст води для опалення, не більше літрів 300
Витрата гарячої води, при нагріванні на 35 ± 5 ° С л / хв. 7
Наявність насоса Немає
Купити в один клік
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.