Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Пн.-Пт. 9.00 - 18.00
 • Субота 10.00 - 15.00
 • Неділя ВИХІДНИЙ
 • Замовлення на сайті Ви можете залишити
 • в будь-який зручний для Вас час 24/7

Котел газовий Атем Житомир-3 ☼ Димохідний ☼ КС-Г-015 СН ☼ Атем Електрорезерв ☼ Пальник Polidoro ☼ Автоматика EuroSit ☼ Житомир-Україна

 • Наявність: В наявності
 • Код товару: 000099
 • Артикул: Житомир-3 КС-Г-015 СН
Відгуки: (0)
  Висота: 860 мм
  Ширина: 280 мм
  Глибина: 500 мм
  Вага: 60.00 кгКотел Житомир-3 КС-Г - 015 СН -це економічний димохідний котел потужністю 16 кВт надійної конструкції перевіреної часом.

Газові котли АТЕМ спроектовані так, що кожен елемент котла сприяє зменшенню витрати газу і збільшення ефективності котла!

Котел опалювальний газовий (водогрійний) “Житомир-3" призначений для опалення житлових будинків і будівель комунально-побутового призначення, обладнаних системами опалення безперервної дії з природною або примусовою циркуляцією теплоносія. Теплоносієм є вода. Котел призначений для роботи на природному газі низького тиску і відведенням продуктів згоряння в димохід.

Переваги моделей " Житомир-3”:

1. Ефективний турбулентний теплообмінник (ККД котла до 94%)

Теплообмінник котла Атем побудований таким чином, щоб забезпечити максимальну ефективність роботи в поєднанні зі зменшеним споживанням газу!

ККД котлів "Житомир-3" досягає 94%, що є дуже високим показником, властивим котлам преміум сегменту!

Конструкція теплообмінника Атем передбачає два режими роботи-спокійний і турбулентний.

У "спокійному" режимі при відносно теплій погоді на вулиці гарячі гази плавно проходять весь шлях через теплообмінник встигаючи віддати тепло в систему опалення.

Коли температура на вулиці починає опускатися нижче, тяга в димоході значно зростає що призводить до збільшення швидкості витягування гарячих димових газів і тоді теплообмінник переходить в" турбулентний " режим роботи, в якому гарячі гази починають активно перемішуватися, забезпечуючи ефективну віддачу тепла в систему опалення!

У той час як в котлах зі звичайним теплообмінником, при зростанні тяги, ККД може різко падати, ефективність котла АТЕМ з турбулентним теплообмінником залишається дуже високою в будь-якому режимі роботи!

2. Газохід з плаваючою заслінкою-зберігає тепло!

Котли Атем оснащені фірмовою плаваючою заслінкою газоходу, яка з одного боку перешкоджає втраті теплого повітря з приміщення, а з іншого забезпечує стабільну роботу датчиків безпеки котла.

Таке конструктивне рішення дозволило зменшити витрату газу особливо при низьких зовнішніх температурах, коли тяга зростає і швидкість потоку повітря збільшується.

3. Система допомоги запуску котла " Атем Старт"

Димохідні котли буває важко запустити після тривалої зупинки в роботі, коли димохід встигає охолонути. Також пуск ускладнюється в несприятливих погодних умовах або просто при не дуже якісному димоході.

Система "Атем Старт" допомагає вирішити цю проблему!

При запуску котла система " Атем Старт "дозволяє підвищити температуру димових газів в димоході, щоб" пробити " повітряну пробку і швидко прогріти димохід для стабілізації тяги.

Системою "Атем Старт" оснащуються моделі потужністю від 7 до 16 кВт.

4. "Атем Електрорезерв" - підготовка під установку електричних ТЕНів (моделі 10-16 кВт)

Тепер, купуючи газовий або твердопаливний котел «АТЕМ», Ви отримуєте можливість в будь-який момент зробити його ще й електричним!

У котлах" Житомир-3 " потужністю від 10 до 16 кВт передбачено місце установки Тена, який ви можете придбати в магазині Вашого міста.

Котли Атем сумісні з ТЕНами тм "Тенко", або іншим, який відповідає монтажним розмірам. Детальніше про встановлення електро тена в керівництві по експлуатації.

5. Антикорозійне покриття рідким алюмінієм " Атем Протект"

На внутрішню частину топки і нижню частину теплообмінника димоходів газових котлів «АТЕМ» напилюється розплавлений алюміній, який при контакті з розігрітими сталевими елементами котла утворює Інтерсплав, який за своїми властивостями дуже близький до нержавіючої сталі.

Це надійно захищає котел від корозії навіть в найнесприятливіших умовах роботи і значно збільшує термін експлуатації котла!

6. Турбулізатори зі збільшеною робочою поверхнею

7. Газовий клапан SIT (Італія)

8. Газові пальники Polidoro (Італія)

9. 100% перевірка спрацьовування всіх датчиків безпеки кожного котла

10. Гарантія на котли "Житомир-3" становить 6 років! (При дотриманні умов монтажу та експлуатації).

Кожен котел в процесі виробництва проходить випробування на міцність під тиском 2-3 атм., проводиться 100% перевірка роботи всіх деталей котла, ретельно перевіряться спрацьовування датчиків безпеки в аварійних режимах. Кожен котел підключається до макету системи опалення і моделюється його робота в робочих і екстремальних режимах, під час чого знімаються і аналізуються всі параметри роботи котла.


Моделі КС-ГВ-оснащені мідним змійовиком для роботи контуру гарячого водопостачання.

Характеристики
Технічні характеристики
Тип Димохідний (природний)
Номінальна теплова потужність, кВт 16
Монтаж котла Підлоговий
Кількість контурів Один (опалення)
Матеріал теплообмінника Стальний
Матеріал теплообмінника на ГВС -
Коефіцієнт корисної дії, не менше% 94
Вміст води для опалення, не більше літрів 225
Витрата гарячої води, при нагріванні на 35 ± 5 ° С л / хв. -
Наявність насоса Немає
Купити в один клік
Доступні варіанти
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.