Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Пн.-Пт. 9.00 - 18.00
 • Субота 10.00 - 15.00
 • Неділя ВИХІДНИЙ
 • Замовлення на сайті Ви можете залишити
 • в будь-який зручний для Вас час 24/7

Котел газовий Атем Житомир-3 ☼ Димохідний ☼ КС-Г-080 СН ☼ Пальник Polidoro ☼ Автоматика 820 NOVA х2 ☼ Житомир-Україна

 • Наявність: В наявності
 • Код товару: 000109
 • Артикул: Житомир-3 КС-Г-080 СН
Відгуки: (0)
Виробники Житомир - АТЕМ
  Висота: 1,170 мм
  Ширина: 1,405 мм
  Глибина: 500 мм
  Вага: 224.00 кг


Одноконтурний підлоговий димохідний котел Житомир-3 КС-Г-080 СН потужністю 80 кВт обладає дуже ефективними конструкторськими рішеннями, що дозволяють значно знизити витрату газу і підвищити ефективність котла.

Котли серії Житомир-3 мають дуже високу ефективність у поєднанні з надійною конструкцією, сучасною автоматикою безпеки 820 NOVA х2 італійського концерну SIT Group, газовими пальниками Polidoro (Італія).

У КОТЛАХ «АТЕМ» реальна температура димових газів на виході з теплообмінника і на вході в димар однакова і становить оптимальні 100 ОС, так як відсутній підсос повітря через димохід!

Як результат відсутні зайві втрати тепла, а витрата газу котла "АТЕМ" значно менше!

В котлах серії «Житомир-3 передбачена автоматична заслінка газоходу, яка автоматично закривається при зростанні тяги взимку, не даючи теплому повітрю, нагрітого цим же котлом, витягуватися з приміщення в димохід.

Мала тяга: При рівних площах теплообміну димові гази в котлі «АТЕМ» проходять в 3-4 рази довший шлях, віддаючи максимальну кількість тепла в систему опалення!

Висока тяга: Рух газів переходить в турбулентний режим (режим перемішування), в результаті чого теплопередача значно зростає, компенсуючи високу тягу і змушуючи гарячі гази максимально ефективно передавати тепло в систему опалення.

Надійний захист від корозії! Термін служби - дуже важливий параметр для будь-якої техніки. Саме тому котли «АТЕМ» мають антикорозійне покриття «Атем-Протект», технологія якого заснована на напиленні рідкого алюмінію на гарячу сталь, в процесі чого утворюється Інтерсплав, який надійно захищає теплообмінник протягом усього терміну служби котла!

Перевірена надійність. Кожен котел в процесі виробництва проходить випробування на міцність під тиском 2-3 атм., Проводиться 100% перевірка роботи всіх деталей котла, ретельно перевірятися спрацьовування датчиків безпеки в аварійних режимах. Кожен котел підключається до макету системи опалення і моделюється його робота в робочих і екстремальних режимах, під час чого знімаються і аналізуються всі параметри роботи котла.

Гарантія на котли "Житомир-3" складає 3 роки! (При дотриманні умов монтажу та експлуатації).

Характеристики
Технічні характеристики
Тип Димохідний (природний)
Номінальна теплова потужність, кВт 80
Монтаж котла Підлоговий
Кількість контурів Один (опалення)
Матеріал теплообмінника Стальний
Матеріал теплообмінника на ГВС -
Коефіцієнт корисної дії, не менше% 94
Вміст води для опалення, не більше літрів 1200
Витрата гарячої води, при нагріванні на 35 ± 5 ° С л / хв. -
Наявність насоса Немає
Купити в один клік
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.