Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Пн.-Пт. 9.00 - 18.00
 • Субота 10.00 - 15.00
 • Неділя ВИХІДНИЙ
 • Замовлення на сайті Ви можете залишити
 • в будь-який зручний для Вас час 24/7

Котел газовий Атем Житомир-3 ☼ Димохідний ☼ КС-ГВ-015 СН ☼ Атем Електрорезерв ☼ Пальник Polidoro ☼ Автоматика EuroSit ☼ Житомир-Україна Атем Електрорезерв

 • Наявність: В наявності
 • Код товару: 000100
 • Артикул: Житомир-3 КС-ГВ-015 СН
Відгуки: (0)
  Висота: 860 мм
  Ширина: 280 мм
  Глибина: 500 мм
  Вага: 63.00 кгКотел Житомир-3 КС-ГВ - 015 СН -це економічний димохідний котел потужністю 15 кВт надійної конструкції перевіреної часом.

Газові котли АТЕМ спроектовані так, що кожен елемент котла сприяє зменшенню витрати газу і збільшення ефективності котла!

Котел опалювальний газовий (водогрійний) “Житомир-3" призначений для опалення житлових будинків і будівель комунально-побутового призначення, обладнаних системами опалення безперервної дії з природною або примусовою циркуляцією теплоносія. Теплоносієм є вода. Котел призначений для роботи на природному газі низького тиску і відведенням продуктів згоряння в димохід.

Переваги моделей " Житомир-3”:

1. Ефективний турбулентний теплообмінник (ККД котла до 94%)

Теплообмінник котла Атем побудований таким чином, щоб забезпечити макимальную ефективність роботи в поєднанні зі зменшеним споживанням газу!

ККД котлів "Житомир-3" досягає 94%, що є дуже високим показником, властивим котлам преміум сегменту!

Конструкція теплообмінника Атем передбачає два режими роботи-спокійний і турбулентний.

У "спокійному" режимі при відносно теплій погоді на вулиці гарячі гази плавно проходять весь шлях через теплообмінник встигаючи віддати тепло в систему опалення.

Коли температура на вулиці починає опускатися нижче, тяга в димоході значно зростає що призводить до збільшення швидкості витягування гарячих димових газів і тоді теплообмінник переходить в" турбулентний " режим роботи, в якому гарячі гази починають активно перемішуватися, забезпечуючи ефективну віддачу тепла в систему опалення!

У той час як в котлах зі звичайним теплообмінником, при зростанні тяги, ККД може різко падати, ефективність котла АТЕМ з турбулентним теплообмінником залишається дуже високою в будь-якому режимі роботи!

2. Газохід з плаваючою заслінкою-зберігає тепло!

Котли Атем оснащені фірмовою плаваючою заслінкою газоходу, яка з одного боку перешкоджає втраті теплого повітря з приміщення, а з іншого забезпечує стабільну роботу датчиків безпеки котла.

Таке конструктивне рішення дозволило зменшити витрату газу особливо при низьких зовнішніх температурах, коли тяга зростає і швидкість потоку повітря збільшується.

3. Система допомоги запуску котла " Атем Старт"

Димохідні котли буває важко запустити після тривалої зупинки в роботі, коли димохід встигає охолонути. Також пуск ускладнюється в несприятливих погодних умовах або просто при не дуже якісному димоході.

Система "Атем Старт" допомагає вирішити цю проблему!

При запуску котла система " Атем Старт "дозволяє підвищити температуру димових газів в димоході, щоб" пробити " повітряну пробку і швидко прогріти димохід для стабілізації тяги.

Системою "Атем Старт" оснащуються моделі потужністю від 7 до 16 кВт.

4. "Атем Електрорезерв" - підготовка під установку електричних ТЕНів (моделі 10-16 кВт)

Тепер, купуючи газовий або твердопаливний котел «АТЕМ», Ви отримуєте можливість в будь-який момент зробити його ще й електричним!

У котлах" Житомир-3 " потужністю від 10 до 16 кВт передбачено місце установки Тена, який ви можете придбати в магазині Вашого міста.

Котли Атем сумісні з ТЕНами тм "Тенко", або іншим, який відповідає монтажним розмірам. Детальніше про встановлення електро тена в керівництві по експлуатації.

5. Антикорозійне покриття рідким алюмінієм " Атем Протект"

На внутрішню частину топки і нижню частину теплообмінника димоходів газових котлів «АТЕМ» напилюється розплавлений алюміній, який при контакті з розігрітими сталевими елементами котла утворює Інтерсплав, який за своїми властивостями дуже близький до нержавіючої сталі.

Це надійно захищає котел від корозії навіть в найнесприятливіших умовах роботи і значно збільшує термін експлуатації котла!

6. Турбулізатори зі збільшеною робочою поверхнею

7. Газовий клапан SIT (Італія)

8. Газові пальники Polidoro (Італія)

9. 100% перевірка спрацьовування всіх датчиків безпеки кожного котла

10. Гарантія на котли "Житомир-3" становить 6 років! (При дотриманні умов монтажу та експлуатації).

Кожен котел в процесі виробництва проходить випробування на міцність під тиском 2-3 атм., проводиться 100% перевірка роботи всіх деталей котла, ретельно перевіряться спрацьовування датчиків безпеки в аварійних режимах. Кожен котел підключається до макету системи опалення і моделюється його робота в робочих і екстремальних режимах, під час чого знімаються і аналізуються всі параметри роботи котла.


Моделі КС-ГВ-оснащені мідним змійовиком для роботи контуру гарячого водопостачання.

Характеристики
Технічні характеристики
Тип Димохідний (природний)
Номінальна теплова потужність, кВт 16
Монтаж котла Підлоговий
Кількість контурів Два (опалення + ГВП)
Матеріал теплообмінника Стальний
Матеріал теплообмінника на ГВС Мідь
Коефіцієнт корисної дії, не менше% 94
Вміст води для опалення, не більше літрів 225
Витрата гарячої води, при нагріванні на 35 ± 5 ° С л / хв. 5,83
Наявність насоса Немає
Купити в один клік
Доступні варіанти
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.