Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Пн.-Пт. 9.00 - 18.00
 • Субота 10.00 - 15.00
 • Неділя ВИХІДНИЙ
 • Замовлення на сайті Ви можете залишити
 • в будь-який зручний для Вас час 24/7

Котел газовий Атем Житомир-3 ☼ Димохідний ☼ КС-ГВ-080 СН ☼ Пальник Polidoro ☼ Автоматика 820 NOVA х2 ☼ Житомир-Україна

 • Наявність: В наявності
 • Код товару: 000110
 • Артикул: Житомир-3 КС-ГВ-080 СН
Відгуки: (0)
Виробники Житомир - АТЕМ
  Висота: 1,170 мм
  Ширина: 1,405 мм
  Глибина: 500 мм
  Вага: 230.00 кг


Двоконтурний підлоговий димохідний котел Житомир-3 КС-ГВ-080 СН потужністю 80 кВт обладає дуже ефективними конструкторськими рішеннями, що дозволяють значно знизити витрату газу і підвищити ефективність котла.

Котли серії Житомир-3 мають дуже високу ефективність у поєднанні з надійною конструкцією, сучасною автоматикою безпеки 820 NOVA х2 італійського концерну SIT Group, газовими пальниками Polidoro (Італія).

У КОТЛАХ «АТЕМ» реальна температура димових газів на виході з теплообмінника і на вході в димар однакова і становить оптимальні 100 ОС, так як відсутній підсос повітря через димохід!

Як результат відсутні зайві втрати тепла, а витрата газу котла "АТЕМ" значно менше!

В котлах серії «Житомир-3 передбачена автоматична заслінка газоходу, яка автоматично закривається при зростанні тяги взимку, не даючи теплому повітрю, нагрітого цим же котлом, витягуватися з приміщення в димохід.

Мала тяга: При рівних площах теплообміну димові гази в котлі «АТЕМ» проходять в 3-4 рази довший шлях, віддаючи максимальну кількість тепла в систему опалення!

Висока тяга: Рух газів переходить в турбулентний режим (режим перемішування), в результаті чого теплопередача значно зростає, компенсуючи високу тягу і змушуючи гарячі гази максимально ефективно передавати тепло в систему опалення.

Надійний захист від корозії! Термін служби - дуже важливий параметр для будь-якої техніки. Саме тому котли «АТЕМ» мають антикорозійне покриття «Атем-Протект», технологія якого заснована на напиленні рідкого алюмінію на гарячу сталь, в процесі чого утворюється Інтерсплав, який надійно захищає теплообмінник протягом усього терміну служби котла!

Перевірена надійність. Кожен котел в процесі виробництва проходить випробування на міцність під тиском 2-3 атм., Проводиться 100% перевірка роботи всіх деталей котла, ретельно перевірятися спрацьовування датчиків безпеки в аварійних режимах. Кожен котел підключається до макету системи опалення і моделюється його робота в робочих і екстремальних режимах, під час чого знімаються і аналізуються всі параметри роботи котла.

Гарантія на котли "Житомир-3" складає 3 роки! (При дотриманні умов монтажу та експлуатації).

Характеристики
Технічні характеристики
Тип Димохідний (природний)
Номінальна теплова потужність, кВт 80
Монтаж котла Підлоговий
Кількість контурів Два (опалення + ГВП)
Матеріал теплообмінника Стальний
Матеріал теплообмінника на ГВС Мідь
Коефіцієнт корисної дії, не менше% 94
Вміст води для опалення, не більше літрів 1200
Витрата гарячої води, при нагріванні на 35 ± 5 ° С л / хв. 30
Наявність насоса Немає
Купити в один клік
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.