Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Пн.-Пт. 9.00 - 18.00
 • Субота 10.00 - 15.00
 • Неділя ВИХІДНИЙ
 • Замовлення на сайті Ви можете залишити
 • в будь-який зручний для Вас час 24/7

Котел Eurotherm Tehnology (Колві) КТ 10 TBY А ✓ Двоконтурний ✓ серія ЛЮКС✓ Закрита камера згорання

 • Наявність: В наявності
 • Код товару: 003676
 • Артикул: Колви КТ 10 TBY А ЛЮКС
Відгуки: (0)
Виробники EUROTHERM TECHNOLOGY
  Висота: 734 мм
  Ширина: 589 мм
  Глибина: 365 мм
  Вага: 60.00 кг

Парапетний газовий котел Eurotherm Tehnology 10 TBY А потужністю 10 кВт призначений для теплопостачання індивідуальних житлових будинків, квартир і споруд комунально-побутового призначення площею до 100 кв.м., обладнаних системами водяного опалення з природною або штучною циркуляцією теплоносія з робочим тиском води до 0,2 МПа (2 бар) і максимальною температурою води на виході з котла до 90°С і не обладнаних димарем.

Парапетний котел Колві КТ 10 TВY А зі сталевим теплообмінником двоконтурний призначений для нагріву води в системах водяного опалення і для нагріву води для системи гарячого водопостачання (з мідним теплообмінником другого контуру). Завдяки розміщеного в водяний порожнини апарату мідного теплообмінника спеціальної конструкції є можливість отримання гарячої води для господарських потреб. Теплова потужність мідного теплообмінника не перевищує номінальну теплопродуктивність апарату. Підключення трубопроводів контуру ГВП проводиться тільки з одного боку.

Апарати забезпечені двома парами патрубків «входу / виходу» теплоносія системи опалення — відповідно з лівого і правого боку. Одна пара патрубків зліва чи справа може бути заглушена за допомогою різьбових заглушок. За підтвердженням проектним рішенням, до апарату можливо приєднати дві приблизно рівноцінні незалежні гілки системи опалення. В такому випадку, при реалізації системи опалення з примусовою циркуляцією, необхідно встановлювати два насоса.

Апарати складаються з таких основних частин:

 • теплообмінник з топкою і збірником продуктів згоряння;
 • мідний теплообмінник (тільки для апаратів КТ TBY);
 • газопальниковий пристрій з газовою автоматикою;
 • декоративний кожух;
 • повітропровід;
 • димохід;
 • вітрозахисний кожух.

Апарат виконаний у вигляді коробчатой конструкції, призначеної для встановлення на підлозі біля зовнішньої стіни. Усі основні елементи апарату закріплені на сталевому теплообміннику, що конструктивно об’єднує: жаротрубний теплообмінник, топку, збірник продуктів згоряння, газопальниковий пристрій, що являє собою фронтальний лист із закріпленими на ньому: вузлом запальникагазовим колектором та газовою автоматикою, закріпленими на передній стінці теплообмінника. Декоративний кожух апарату складається з бокових,  передньої і верхньої стінок. Управління газовою арматурою виведено через верхню стінку в передній її частині. Доступ до газової автоматики обмежено пластиковою декоративною кришкою

Повітрозабірний короб та короб для відведення відпрацьованих газів виконані у вигляді телескопічної конструкції, що дозволяє вивести їх через зовнішню стіну товщиною від 250 до 600 мм. Із зовнішнього боку стіни кріпиться вітрозахисний кожух, що сприяє стійкому відведенню продуктів згоряння на вулицю і підводу повітря для горіння з вулиці. Конструкція забезпечує нормальний процес горіння при швидкості повітряного потоку до 16 м / с.

Характеристики
Технічні характеристики
Тип Парапетний
Номінальна теплова потужність, кВт 10
Монтаж котла Підлоговий
Кількість контурів Два (опалення + ГВП)
Матеріал теплообмінника Сталь
Матеріал теплообмінника на ГВС Мідь
Коефіцієнт корисної дії, не менше% 92
Вміст води для опалення, не більше літрів 150
Витрата гарячої води, при нагріванні на 35 ± 5 ° С л / хв. 3,6
Наявність насоса Немає
Купити в один клік
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.