Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Пн.-Пт. 9.00 - 18.00
 • Субота 10.00 - 15.00
 • Неділя ВИХІДНИЙ
 • Замовлення на сайті Ви можете залишити
 • в будь-який зручний для Вас час 24/7

Котел Атем-Житомир 7 кВт ✓ Двохконтурний ✓ Закрита камера згоряння ✓ Двотрубний ✓ Житомир Україна

 • Наявність: Немає в наявності
 • Код товару: 002578
 • Артикул: Житомир-М АДГВ-7Н
Відгуки: (0)
  Висота: 750 мм
  Ширина: 275 мм
  Глибина: 300 мм
  Вага: 43.00 кг

Нова модель в лінійці парапетних АДГВ-Житомир-М 7 кВт - газовий парапетний котел з двома роздільними трубами для подачі повітря в котел і відведення чадних газів.

Робота парапетного котла класичної моделі (один димоповітряний блок конструкції труба в трубі) грунтується на конвективному Русі газів, холодне повітря надходить в котел по трубі більшого діаметру і використовується для підтримки процесу горіння, а гарячий чадний газ виходить з котла по меншій трубі.

Новий котел Житомир-М замість одного великого коаксіального димоходу має два окремих меншого діаметру, які працюють за рахунок мінімальної природної тяги в 2-2,5 Па. Це багато в чому покращує якість згоряння газу в топці котла, а також дає можливість застосувати розвинені турбулізатори в жарогарних трубах і тим самим забезпечити більш повний відбір тепла, що значно підвищує ефективність котла!

Особливості Житомир-М АДГВ 7 Н:

 • Нова система подачі повітря для повного згоряння газу
 • Зменшений розмір повітряної і димової труби (мінімальні втрати тепла з котла)
 • Стійке горіння при сильному вітрі
 • Зменшені габарити
 • Легкість монтажу
 • Підвищений ККД і економічність

 Двоконтурний парапетний котел Житомир 7 Н призначений для опалення та гарячого водопостачання будинків, квартир та інших приміщень площею до 70 кв.м. при стандартній висоті стель або для правильної роботи опалювальної системи об'ємом до 105 л. Котел може працювати в системі як з природною, так і з примусовою циркуляцією теплоносія. Примусова циркуляція теплоносія можлива при додатковій установці циркуляційного насоса.

Другий контур гарячого водопостачання являє собою мідний змійовик, розташований у водяній сорочці теплообмінника котла. Нагрівання води в контурі гарячого водопостачання відбувається за рахунок гарячої води в котлі, використовуваної в системі опалення. Таким чином температура води в контурі гарячого водопостачання залежить від температури води в котлі. Тому для отримання максимальної кількості гарячої води необхідно підтримувати температуру в котлі 90 °С.

Щоб домогтися максимальної продуктивності контуру гарячого водопостачання, при монтажі котла між входом і виходом води з котла встановіть перепускну трубу з вентилем. Це дає можливість за допомогою вентилів регулювати температуру води в системі опалення, забезпечуючи максимальну ефективність роботи водонагрівача

Вага котла вказано брутто (з урахуванням упаковки) і з урахуванням ваги димоповітряного блоку, для зручності розрахунку вартості доставки.

Вага котла становить нетто 36 кг.

Вага димоповітряного блоку нетто 5 кг.

АДГВ-одноконтурні моделі-використовуються тільки для опалення

Характеристики
Технічні характеристики
Тип Парапетний
Номінальна теплова потужність, кВт 7
Монтаж котла Навісний
Кількість контурів Два (опалення + ГВП)
Матеріал теплообмінника Сталь
Матеріал теплообмінника на ГВС Мідь
Коефіцієнт корисної дії, не менше% 94
Вміст води для опалення, не більше літрів 105
Витрата гарячої води, при нагріванні на 35 ± 5 ° С л / хв. 2,6
Наявність насоса Немає
Купити в один клік
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.