Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Пн.-Пт. 9.00 - 18.00
 • Субота 10.00 - 15.00
 • Неділя ВИХІДНИЙ
 • Замовлення на сайті Ви можете залишити
 • в будь-який зручний для Вас час 24/7

Сталевий радіатор Purmo Compact ✓ 11 клас ✓ Висота 600 ✓ Довжина 700 ✓ Панельний ✓ Підключення бічне ✓ Польща - Фінляндія

 • Наявність: В наявності
 • Код товару: 004188
 • Артикул: F061106007010H00
Відгуки: (0)
Виробники Purmo
  Висота: 600 мм
  Ширина: 700 мм
  Глибина: 60 мм
  Вага: 10.20 кг

Панельний радіатор PURMO Compact тип 11 висота 600 мм довжина 700 мм - це класичний панельний радіатор, виконаний за найвищими стандартами якості та ефективності.

Радіатор 11 типу являє собою одну профільовану нагрівальну панель і приварений до неї один конвекційний елемент. У кожному куті радіатора знаходяться чотири бічні приєднувальні отвори з внутрішнім різьбленням G1/2.

Панельні радіатори PURMO виготовляються зі сталевого холоднокатаного листа FePO1, відповідно до EN-442. Штампування нагрівальних панелей з кроком вертикальних водяних каналів 33,3 мм виробляється на повністю автоматизованих виробничих лініях з комп'ютерним управлінням, де на одній технологічній лінії (з'єднаної роликовими конвеєрами) отримують виріб, що вимагає тільки забарвлення і упаковки. Процеси забарвлення і упаковки також автоматизовані. Обробка поверхонь: KTL II - електрофорез другого покоління. Кінцеве покриття: електростатичне напилення.

Радіатори PURMO призначені для опалення житлових, офісних, сервісних та інших приміщень, в яких відсутнє шкідливе корродіруют вплив речовин, що містяться в повітрі, тобто, немає постійного або періодичного відсирівання поверхні радіатора. У приміщеннях, де такі несприятливі впливу мають місце - наприклад, у ванних кімнатах, пральнях, лазнях, критих басейнах, холодильних камерах, на автомобільних мийках, підприємствах з переробки продуктів харчування необхідно використовувати тільки гігієнічні радіатори Purmo з антикорозійним покриттям.

Забороняється встановлювати радіатори в системах, в яких максимальний робочий тиск може піднятися вище 10 бар, а температура - вище 110 ° C. Під час випробування системи на герметичність це тиск не повинен перевищувати 15 бар.

Чотири приєднання з внутрішньою різьбою G 1/2 "дозволяють робити бокове підключення як з лівого, так і зліва.

Основні переваги сталевих радіаторів PURMO:

 • Якісне виготовлення - у виробництві цих радіаторів використовується тільки якісна європейська сталь. Всі радіатори повністю відповідають стандартам за якістю ISO 9001, ISO 14000.
 • Подвійна забарвлення методом електрофорезу гарантує отримання лакованого покриття найвищої міцності.
 • Виготовлений низьковуглецевої холоднокатной стали для глибокої витяжки FePO1.
 • Повний комплект поставки - моделі радіаторів Compact укомплектовані необхідними кріпленнями і відводом повітря (Кран Маєвського).
 • Сучасний дизайн - кожен радіатор чудово поєднується з інтер'єром в будь-якому приміщенні.
 • Доступність - великий вибір різних розмірів і способів підключення дозволить підібрати саме той радіатор, який Вам потрібен.
 • Радіатори Purmo - універсальні у своєму застосуванні: 1-трубної і 2-трубної системи; великий вибір розмірів, довжини, ширини, і потужності.
 • Гарантія - постійне вдосконалення виробництва і високу якість дозволили гарантувати надійну роботу панельних радіаторів Purmo мінімум 10 років

Всі радіатори PURMO мають декларацію відповідності з EN 442. Кожен радіатор має фабричне маркування в нижній частині панелі з даними, які містять найменування виробника, країну виготовлення, тип радіатора, номер реєстру відповідності EN 442, максимальний робочий тиск, а також дату і час випуску.

Характеристики
Технічні характеристики сталевих радіаторів
Теплова потужність 90°С / 70°С - 905 Вт
Тип радіатора Панельний / 11 тип
Максимальна температура теплоносія 110 °С
Максимальний робочий тиск 10 бар
Випробувальний тиск 13 бар
Обсяг води в радіаторі 2,2
Товщина листа панелі радіатора 1,25 мм
Підключення теплоносія 1/2
Купити в один клік
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Відгуків про цей товар ще не було.